O firmie

Położona 3 km od Warszawy firma Romexim powstała w 1991 roku i jest przedstawicielem na terenie Polski fabryk Blue Water, Plados, Rodi, które produkują zlewozmywaki kuchenne i baterie wysokiej jakości.

"BLUE WATER" - baterie zlewozmywakowe oraz łazienkowe najwyższej jakości z 5-letnią gwarancją.
"PLADOS" - zlewozmywaki z ULTRAGRANITU. Niezwykłe zalety to bardzo twarda powierzchnia i niezmienność koloru. Posiada wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymuje temperaturę 280°C.
"ROMEXIM" - zlewozmywaki wysokiej jakości ze stali nierdzewnej.

 Firma ma regularne dostawy towaru, własny dział transportu i ściśle współpracuje z firmą spedycyjną, dzięki czemu nasi klienci w całej Polsce mają stuprocentową pewność o terminowej realizacji ich zamówień. Każdemu zamówieniu bez względu na jego wartość poświęca się tak samo dużo uwagi.
Po uzgodnieniu z działem handlowym wszystkich szczegółów dotyczących złożonego zamówienia przechodzi ono do działu realizacji gdzie automatycznie rezerwowana jest potrzebna ilość towaru. W dziale realizacji żadne zamówienie nie jest obojętne.
Każdy pracownik firmy wie do jakiego miasta i do jakiej firmy przygotowywany jest towar w danym momencie.

Jesteśmy dumni z wdzięczności i zaufania naszych klientów i partnerów, którzy rekomendują współpracę z naszą firmą w całej Polsce.